Värvikas teine Genehooaeg

Järgmise nädalaga saab uue hoo sisse Generaadio teine eetrihooaeg. Kuulajaid rõõmustavad juba armaks saanud vanemad tegijad, aga samuti rikastavad programmi mitmed uued ja huvitavad saated.
Pärast mõningast suvist hingetõmmet ja esimest edukat avapidu koos suure sõbra Genialistide klubiga septembri esimesel reedel võime rõõmsalt kuulutada, et uuel hooajal sammume üha kindlamalt ja järjest põnevamate mõttete tuules.
Vanadest olijatest jätkavad nätieks rahvusvahelisi suhteid ja olukorda analüüsiv „Ringjoon“, sporditeemadel arutlev „Barankad“ ja teatrielust kõnelev „Elusamus“. Nagu varem, paitavad kuulajate kõrvu ja ergutavad vereringet muusikasaated „Check di Riddim“, „Sada70“, „Sputnik“ ja „MAJICKK“.
Eetrit ja teemade assortiid vürtsitavad aga uued saated näiteks pungi, LGBT või eesti muusika ja kirjanduse teemadel. Kindlasti hoiame kätt pulsil ka Tartu tudengipäevadel ja muul linnas toimuval. Meil on rõõm tervitada uusi liikmeid ja jõudu soovida vanadele olijatele!
Esmaspäeval, 15. septembril kell 19.00 tutvustavad Greete Palmiste ja Mihkel Vinogradov eelootavat hooaega ka otse-eetris. Ikka Generaadios aadressil www.generaadio.ee.
Kuulmiseni!