Anu Sildnik

anu

saatejuht Anu Sildnik

Defineeri mõiste “Anu Sildnik.”

Tal on blondid juuksed, sinised silmad. Keskmist kasvu. Reageerib nimele Anu. Teatriringkondades tuntakse ka ühe teise nimega, aga seda ei tohi kasutada. Riietub vastavalt ilmale. Anu tunneb kõige paremini ära, kui ta kusagile kiirustab(hilinedes loomulikult) ja ruumi sisenedes midagi ümber ajab või maha pillab.

Mõnikord on raske kindlaks teha, mille üle ta naerab. See võib juhtuda piinlikes kohtades. Muidugi teadjamad oskavad rääkida, et seda põhjustab elav kujutlusvõime. Mõnel psühhiaatril on sellele käitumisele oma definitsioon.

Huvitav oleks ka küsimus, kus on Anu-nimelist neiut nähtud. Seda muidugi ei tasu küsida, sest ta võib olla absoluutselt kõikjal. Ükskord nähti teda Portugalis kusagil punktis A mingite huvitavate kalameestega veini üle arutlemas. Teinekord oli ta aga Tartu Ülikoolis parasjagu loengusse hilinemas. Pärast seda viibis ta teatrilaval ja samal ajal kirjutas lugu kultuurilehele.

Ärme siiski unusta, et Anust teeb Anu ikkagi sõbrad ja lähedased inimesed. Kui ta parasjagu kusagil midagi tegemas pole, siis istub kodus ja loeb raamatut. Kõik samal ajal arvavad, et ta on kindlasti kusagil midagi tegemas. Nii ongi. Aga ka see võib täiesti vale olla.