Vähemolijad

Vähemolijad #7 20.03.2019

“Vähemolijate” seitsmendas saates rääkisime protestidest. Möödunud nädalal oli Tartus nii üliõpilaste meeleavaldus kui ka kliimastreik. Mõlemal protestil käisime kohal ja uurisime, kui mässumeelesed on tänapäeva noored. Saatejuhid on Indrek Ojamets, Romet Toomas Tiitsaar ja Lisete Reineberg.

Vähemolijad #5 30.01.2019

Seekordne “Vähemolijate” saade oli veidi teistsugune, kuna saadet tegime esimest korda otse-eetris. Külas oli Neljanda Dimensiooni reporter Karoliina Alaska Hussar, kes sügissemestril Belgias õppis. Karoliinalt uurisime välismaal õppimise kohta. Küll pole õppimine ainus tegevus, mida välisüliõpilane teeb, samuti rääkisime koolivälisest elust ja mõnest kultuurišokist, mis teda tabas.

Vähemolijad #4

Jõuluses “Vähemolijate” saates teeme kokkuvõtte sellest aastast. Selgitame välja, mis on selle aasta kõige kõigemad sündmused. Saates tekib ka vana hea vaidlus teemal Hesburger vs. McDonald’s. Lisaks sellele tuleb saatesse Brent Pere, kes räägib, kuidas sündis lugu Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse juhist ja mis mehega tegu on.

Vähemolijad #3 27.11.2018

Kolmandas “Vähemolijate” saates kõneleme EV100 filmiprogrammist. Saate teada, mis filmi vaadates jäid Romet ja Lisete kinos magama. Saates selgub ka kurb tõsiasi, et Indrekule ei meeldi mõminaräppar Nublu ja Lisetele ei meeldi uus Eesti teleseriaal “Pank”.

Vähemolijad #2 30.10.2018

Uues “Vähemolijate” saates saavad Indrek ja Romet teada, et nad on metsikud. Metsikud nagu metsloomad? Teises “Vähemolijate” saates on meil külas Mari Eesmaa, kes on korporant ja temaga just korporatsioonidest rääkisime. Ja nagu ühes õiges Eesti saates ikka, algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama.

Vähemolijad #1 02.10.2018

Ajakirjandustudengite väljaanne Neljas Dimesioon toob teieni raadiosaate “Vähemolijad”. Värskelt. Rikkumata. Otse.
Vähemolijad arutavad kõigi Tartu tudengite aktuaalseid probleeme ja rõõme siin samas Tartus. Kui sa soovid kuulda teravat ja irooniliselt mahlakat arutlevat ülevaadet, mis toimub Tartu tudengimaastikul, siis kuula meid. Ja siis sa kuuled tudengielu, mis ei ringle ainult koolis ja raamatukogus. Saatejuhid on Indrek Ojamets, Romet Toomas Tiitsaar ja Lisete Reineberg.