Shromik on a mission

Shromik on a mission #24 24.02.2015

Külas Seaduskuulekus HANF KUNGist ning sellega seoses palju räppi.

Räägime natuke Hanf Kungi ühe ninamehe Seaduskuulekusega, kes räägib varsti ilmuvast plaadist ning üldiselt, et mis tulemas. Lisaks mängime räppi nii ette, kui taha.

Shromik on a mission #23 27.01.2015

90 hiphopi ja rnb juurde tagasi.

Jaanuar on ootamatult jõudnud juba lõpusirgele ja selleks puhuks mõtles Shromik taas ajas rännata ning välja otsida vinüülid, mis tantsusaale 10-15-20 aastat tagasi hullutasid ning võime kõik vist nõustuda, et hullutavad tänapäevani.. Kuna talv on külm aeg ja ka Shromikul kaob hääl, et miskit öelda, siis on puhas tantsi-kodus-laua-peal saade. Ärge unustage siis enda tervist hoida!

Shromik on a mission #21 16.12.2014

Generaadio peo flashback

Alustame jõululiselt mõnusa looga ning liigume kiirelt ajas tagasi – 4ndasse Detsembrisse – Genialistide klubisse, kus toimus Generaadio pidu Miksteip? ja seal sai oma osa plaadimängijate taga ka Shromik – sellekordne DJ set siis teile kuulamiseks.

Shromik on a mission #19 18.11.2014

Rappers Delight

Teeme väikse soojenduse 22. novembril toimuvaks Rappers Delightiks, kus esinevad Hanf Kung, Roki & Claim, Shromik ning Egoism. All korrusel reggae rütmid Masu ja Ras Wu poolt ehk siis saade algab räpiga ja lõppeb reggaega. Mängime esinejate muusikat ja mängime seda, mida peol on kuulda! Rappers Delight SPECIAL it is!

Shromik on a mission #18 04.11.2014

Culture Clash 2014

Seekord sattus Shromik Londonisse ning Red Bull Culture Clash 2014 nimelisele üritusele Earls Courtis. Natuke juttu sellest ning mõned stiilinäited. Lisaks uut Hanf Kungi ning juttu üritustest.

Shromik on a mission #17 21.10.2014

Meenutusi Kivibassist ning HONEYHAZE uus singel.

Tänane saade viib meid ajas tagasi – 10nda oktoobri hilisõhtusse või isegi lausa 11nda oktoobri varahommikusse – ah kes seda enam mäletab. Igastahes liigume ajas tagasi ja kuulame üle Shromiku DJ seti üritusel Kivibass, mis meie oma majas ehk Genklubis toimis. Saates kõlab ka HONEYHAZE uus lugu ning kiire ülevaade, et kus on võimalik Shromikut lähiajal kohata.

Shromik On A Mission #16 07.10.2014

Kahe nädala ürituste ülevaade hausipõksu saatel. Külas on plaate valimas DJ Rucka.

Kuulame viimast korda üle seda suve meenutama jäävad lood. Külas on DJ Rucka, kes aitab lugude valimisel kaasa. Vaatame ka, et mis üritused ees on ootamas ja väike vihje Esmaspäeval ilmuvale loole.

Shromik on a Mission #15 21.05.2014

Ilmad on läinud väga soojaks ja mõnusaks. Loodetavasti leidub ka mõni, kes on kaasa võtnud seadme millega kuulata ka Generaadiot lõõmava päikese käes – mängin mõnusat ja päikeselist suvemussi.

Shromik on a Mission #14 14.05.2014

Seekord on meil külas Shivers (London, UK), kes esindab Monsters crew‘d ning kelle käe läbi valmis tunni ajane choppitud dubstepi mix. Hoiatus! See mix võib teid peo peale mõtlema.