KKK

KKK #8 30.05.2014

Kas oled kunagi mõelnud, et muusikatööstusel võib olla ka pahupool? Et muusika, mis plaatidena meie lettidele jõuab, pole pelgalt salvestamine ja salvestatud materjali tootmine, vaid selle taga peitub hoopis suurem ja keerulisem skeem? Või huvitab Sind see, kuidas indie bändid üldse läbi suudavad lüüa, pidades rinda pistma suurte plaadifirmade ja korporatsioonidega?

Kärt Rebane juhtis Indiefesti raames Feel Good Cafe’s indie muusikatööstuse arutelu. Arvamust avaldasid: Martin Kikas, Taavi Peterson, Raul Oreškin ja Mart Niineste.

KKK #7 04.04.2014

Algamas on kõiksugu kevadised festivalid ja teemapäevad. Esimesena teeme juttu Karlova päevade peakorraldaja Urve Milleriga.

KKK #6 28.03.2014

Sel ajal kui muusikud Tallinn Music Weekil pidu peavad, on kultuurikvartalis pisut vaiksemaks jäänud. Seepärast läheme ajas tagasi pool aastat, mil esilinastus Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi film “Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?”. Esilinastusele järgnes Ojasoo ja Marju Lauristini arutelu, mis sai õnneks linti võetud, sest see osutus väga huvitavaks.

KKK #3 28.02.2014

generaadio

Täna on jõudnud kätte see päev, kus Generaadio end nii-öelda ametlikult avab. Nagu näete, on meil uus koduleht, mis on küll hetkel veel Beta-versioon, kuid mis pidevalt täieneb. Hetkel on sealt puudu vaid Arhiivilahendus, mida järk-järgult teostame.

Tänase tähtsündmuse puhul läheb kell 18:00 eetrisse KKK: Generaadio avamise erisaade, kus räägivad Kärt Rebane, Mihkel Vinogradov ning Greete Palmiste peaaegu kõigest, mis puudutab Generaadiot. Lisaks võib ka mõni külaline läbi hüpata. Kuna saade salvestatakse võrdlemisi spontaanselt ning alles pool tundi enne eetrisseminekut, siis oleks paslik kindlasti kuuldel olla!

Saatekülaline Priit Karu veebidisainifirmast “Antenn”, kes tegi Generaadiole kodulehe.

KKK #2 14.02.2014

Täna kell 18.00 räägivad Martin Noorkõiv ja Kadi Ingrid Lilles sellest, kuidas teenivad raha need ettevõtted, kelle jaoks kasum pole eesmärk.

KKK #1 07.02.2014

Seekordses ning ühtlasi esimeses KKK saates saab kuulata intervjuud Genialistide klubi programmijuhi Ahto Külvetiga ning selgeks saab, kust on pärit Genklubi saali praegused kõlarid ning kuhu kadus “keha” sõnast “kehakultuur”.