Inspiratsioon

Inspiratsioon #19 09.09.2015

Uue hooaja avasaates on külas Keiu Telve ja Helleka Koppel, kellega räägime Rakendusliku Antropoloogia Keskusest ning humanitaaralade rakenduslikkusest Eestis.

Inspiratsioon #18 18.06.2015

Selle hooaja viimane episood, sügisel uue hooga. Proovisime esmakordselt, kuidas on saadet lindistada Skype’i kaudu. Külaliseks Eero Elvisto, kellega rääkisime tema asendusteenistusest SA Autistika heaks, töötamisest autislike noortega. Peale selle veel Piraadiparteist, Kaug-Idast ja veel teistel huvitavatel teemadel.

Inspiratsioon #17 04.06.2015

Saatekülaliseks on muusik Liisa Tulvik, kes viibib hetkel Londonis, kus oma demosid lindistab ja kuulsust taga ajab. Räägime sellest suurepärasest võimalusest ja õnnestumisest, mis teda nii kaugele viis ning ühtlasi, kui kaugele see noore muusiku karjääri viia võib.
Teemaks on ka tänavamuusika ja muusikale elamine üldisemalt.

Inspiratsioon #16 21.05.2015

Tänaseks külaliseks on semiootik ja NATO korraldatud julgeoleku teemalise esseekonkursi võitja Hain Hoppe. Räägime väga paeluvatel teemadel: julgeolek, NATO parlamentaalse assamblee kevadistung, semiootika ja selle võimalikust seosest julgeoleku ja kaitsetahtega ja last but not least muusika.

Inspiratsioon #15 23.04.2015

Kirjandusfestival Prima Vista erisaade!

Sel nädalal on saates külas Hanneleele Kaldmaa – Prima Vista ja Tartu Kultuurkapitali kirjanduspreemia „Esimene samm“ laureaat 2015.

Inspiratsioon #14 26.03.2015

Californiast pärit ja Tartus elav Jeremy Macachor, artistinimega Macajey on muusik ja helimees. Ta räägib oma uuest muusikavideost, värskelt ilmunud albumist, jagab kuulajaga oma kogemust muusikuna elamisest ja elufilosoofiat.

Inspiratsioon #13 12.03.2015

Käisin Tallinnas Telliskivi loomelinnakus külas Okeikol ja Maaril, kellel on isiklik kunstistuudio. Räägin nende projektidest, eelkõige nende peagi ilmuvast värviraamatust.