Genklubis

Genklubis 21.03.2018: Maria Stuart

Külas on ansambel Maria Stuart, kel algamas albumituur! Ootame kõiki Genialistide klubisse laupäeval, 24. märtsil. Saates teeme aga natuke juttu nii bändist, albumist, “Emotsioode” tuurist kui elust.

Head kuulamist!

Genklubis 01.11.2017: Kurjam

3. novembril esitleb Kurjam Genialistide klubis oma uut albumit “Surm tappis ära”. Plaadist, muusikast ja elust vestlevad Priit Liiviste ja Marko Sigus. Saatejuht Kaspar Aug.

Genklubis 20.01.2017 Jussi Kantonen & Ahto Külvet

Psühhodisko esitleb: Kuparilinna (FI) live ja DJd Genialistide Klubis
R 20.01.17/22:00/3/6€

Reedel, 20. jaanuaril kõlab Tartus Genialistide Klubis meloodiline ja nostalgiline folkrokk, sest lavale astub vokaal-instrumentaal-ansambel Kuparilinna Soomest.

soundcloud.com/kuparilinna
kuparilinna.bandcamp.com

Kuparilinna* on Helsingi kooslus, kelle 2016. aastal ilmunud debüütalbum on meedia ja publiku poolt väga hästi vastu võetud nii kodu- kui välismaal. Bändi lood on kõlanud näiteks BBC raadio lainetel ning mitmetes USA raadiotes. Bändi laulja Tuomas Palonen kirjeldab nende muusikat kui 60. ja 70. aastate folkrokki, mille eeskujud on vanad Meloodia plaadifirma heliplaadid ja California psühhedeelne rokk. Tähelepanelik kuulaja võib Kuparilinna loomingus märgata ka soome 1960ndate tantsulise popp- ja estraadmuusika ning surf rock’i mõjutusi. Bändi heas mõttes naiivsed ja väga meloodilised lood jäävad kummitama pikaks ajaks ja toovad pimeda talve keskele rõõmu.

Kontserdile eelneb ja järgneb meeleolukas Psühhodisko DJ-õhtu kahel korrusel. Üles astub 10 DJd: Martin Jõela ja Erki Pruul (Frotee), Misha Panfilov & Volodja Brodsky (Estrada Orchestra & @Centre Electronique Muusa), Jussi Kantonen ja Anssi Nieminen (Overfitting Disco, FI), Ahto Külvet, Andreas McKeough ja Villi (Psühhodisko) ja DJ Gonza (Cafards de ville).

=====
* “Tuulee is a great song” Mickey Bradley, BBC

* ” Ainuüksi pärast Kuparilinna albumi esikaane nägemist olin kindel, et seda on mul vaja ja pärast plaadi kuulamist oli selge et see oli hea mõte” Martin Jõela, Fantaasia

*”Hienoa musiikkia!” Rumba

* “Sounds suprisingly fresh” Beehype

* “Echoes from the past and present shape the sound of Kuparilinna. It results in a form of nostalgia that no one’s never heard before.” – Booty Carrell, B-Music

=====
esinejate kõhtu ja kõri toetavad Möku ja Göök