Fotohääl

Fotohääl #12 06.11.2014

Kaamerate häälestused ja failide töötlemise alustamine. Ülevaade ja lühiiseloomustus kompakt- peegel- ja hübriidkaamerate seadistustest pildistamisel. Saate lõpuosas tuleb juttu vajadusest alati pildifaile korrigeerida.
Jutule lisasin muusikapala: Esitaja-Tryad, album-Listen, pala-Empty Jamendost

Fotohääl #11 16.10.2014

Täies jõus on kuldne sügis ja käimas on selle aasta Pentaxi portreefoto-konkurss. Saates märkusi mõlema teema ja ka köögis pildistamise kohta.

Fotohääl #10 02.10.2014

Kümnendas fotohääle-saates on juttu portreepildistamisest linnas ja üldisemalt. Lisaks portreele on juttu ka tubasest puuviljade pildistamisest ilma kunstlikku valgust appi võtmata. Saade lõpeb harjumuseks kujunenud õpetussõnadega pildifailide korrigeerimisest.

Fotohääl #9 04.09.2014

Juttu on pildistamisest koolis nii lapsevanema kui õpilase poolt, võimalikust fotoaparaadi kinkimisest, pildistamisest sügisel väljas ja toas

Fotohääl # 6 05.06.2014

Kuues “Fotohääl” võrdleb digifotot analoogfotoga ehk filmile pildistamisega. Etterutavalt selgitades: tegelikult on vahe vaid tehnika erinevuses. Juttu tuleb ka objektiividest, mis varasemalt kasutuses olid ja viimaks kõlab soovitus katsetada erinevaid objektiive.