DemoKrapp

Gene Õhtust! #8 DemoKrapp: Tudengibänd – POSÕ 15.10.2014

posõ posõ2

Tänane bänd on kuueliikmeline POSÕ, kellest kolm muhemuigamit käisid meil stuudios. Rääkisime minevikust, olevikust, nende muusikast, FOLK & ROLList, mida nad viljelevad ning tulevikuplaanidest. Muide, neil on ka juba muusikavideo, mida on ka riiklikus televisioonis mängitud. Kuulake, millised vennad need on ka.

Gene Õhtust! #7 DemoKrapp: Tudengibänd – Juniper Brier 14.10.2014

juniper1juniper2

Kui sa oled doktorant, siis see ei tähenda, et sa ei võiks muusik olla. Seda arvavad ka Tudengibändis osalevad Aleksandr ja Ivan. Millega täpselt tegemist on, saad vestlusest nendega teada.

Gene Õhtust! #7 DemoKrapp: Tudengibänd – Eterniit 14.10.2014

Eterniit1Eterniit2

 

Gene Õhtust! teises saates kostitas meid mõnusa jutuajamisega Tudengibändil osalev kooslus nimega Eterniit. Uurisime, kas geoloogidest koosnev muusikaline grupp laulab vaid maavaradest või satub sekka ka miskit muud.

Gene Õhtust! #6 DemoKrapp: Tudengibänd – Eilseni 13.10.2014

eilseni2 eilseni1Esimeses DemoKrapi erisaates käis meie stuudios kohal Eilseni ning valgustasid veidi oma bändi tagamaid. Neid võib ka kuulda reedel, 17. oktoobril Tartu Üliõpilasmajas toimuval Tudengibändi võistlusel. Noorhärradeks on Tarmo ja Matiss.

DemoKrapp #5 24.03.2014

Saates oli Tartu uus noorte folk-indie bänd The Aspen Shivering.

Kuulete nende nelja nalulu, mida nad stuudios esitasid ning tegime natuke juttu ka sellest, kes nad kõik ise on. Saatejuht Mihkel Vinogradov.
Mõnusat kuulmist.

DemoKrapp #4 11.03.2014

Täna kell 18:00 läheb eetrisse uus saade sarjast DemoKrapp. Külas on muusik Karoliine-Lisette Kõiv alias Tidi. Räägime temast, veidi tema loomingust, tänavamuusikast ning erinevalt teistele saadetele, kuulame hoopistükis kolme lugu. Sensatsiooniline selle juures on veel see, et laulud kantakse ette laivis. Taustaks lauluab Elsa Nagel.

DemoKrapp #3 25.02.2014

Hetkel käib eetris taaskordne DemoKrappi saade, kus saatejuht Mihkel Vinogradov on stuudiosse kutsunud Jaanika Tammaru ning Jari Matsi. Koos räägime nende kooslusest, kuidas nad on üksteist leidnud ning mis lugu on “Võõras”

DemoKrapp #2 18.03.2014

Täna kella kuuest kuuleb DemoKrappist mõnusat lounge muusikat. Saatekülalised on Laura Paju ning Tuudur Tamme bändist Caladan. Räägime sellest, kuidas nad kokku said, millest sünnivad lood ning mis lugu on “Down and Out”. Saatejuht Mihkel Vinogradov.