Barankad

Barankad #47 31.12.2015

Aastavahetuseks kutsusime külla Ristnurga toimetaja A.-T. Joovetti, meenutame kummalisi seiku jalgpallimaailmast ning veel ühte ja teist.

Barankad #37 15.10.2015

Kuidas jäime rahule viimaste valikmängudega? Millise hinnangu saab anda kogu valiktsüklile? Mis mõtted jäid Eesti koondislastel pärast mängu kajama? Mis küsimused kerkivad esile seoses järgneva(te) valiktsükli(te)ga? Nendest teemadest räägime sellenädalases Barankades.

Barankad #36 08.10.2015

Eesti jalgpallikoondise valikmängud ning Pareiko lahkumine

Vaatame, mida võiks oodata eesseisvates valikmängudes, vaatame tagasi Sergei Pareiko koondisekarjäärile ning kes võiks veel kindlustada edasipääsu EM finaalturniirile.

Barankad #35 01.10.2015

Tippliigade algus ja Kalev-Rocki komplekteeritus

Vaatame, mis on toimunud Inglise ja Saksamaa liigade esimestes voorudes ning kuidas Kalev ja Rock on oma meeskondi komplekteerinud.
Kuulmiseni!e.

Barankad #32 10.09.2015

Pisut on muutunud ka saate formaat ning sisu – oleme nüüdsest ühendatud Soccernet.ee-ga, mis tähendab seda, et varasemast enam hakkame rääkima jalgpallist. Kuninglikule mängule on täielikult pühendatud ka meie selle sügise esimene saade ning esimene külaline on kahtlemata äärmiselt huvitav – selleks on Hispaanias palliv Frank Liivak, kes räägib Barankades nii oma karjäärivalikutest ja elust Hispaanias kui teeb selgeks, mis lugu selle Hollandi koondisega siis õigupoolest ikkagi on.

Soccernet: “Soccernet.ee saab oma podcast’i”

Barankad #30 22.04.2015

Barankad on tagasi pärast paarinädalast pausi, aga otsinguretked Tähtvere metsades Kristjani leidmiseks veel vilja ei kandnud. Lähme mai alguses uuesti, küll me ta lõpuks üles leiame.

Saates võtame kokku ülipõneva NBA hooaja, vaadates läbi ka play-off paarid esimeses ringis.