Tartu Songwriters Club LIVE #2 19.03.2015

songleivo

Tehniliste probleemide tõttu on kontserdi algusest ca 12 minutit salvestamata. Generaadio vabandab ebamugavuste pärast.

Seekordset live-kontserti saadavad Kairi Leivo ja Francesco Orsi.

KAIRI LEIVO on laulja, kelle laulud sünnivad teel olles. Olgu see siis teekond ühelt maalt teise või ühest eluhetkest teise. Kontserdil tulevad esitusele Kairi seatud ja loodud laulud ja loomulikult ei puudu ka muhedad jutud. Mõned laulud on ammutanud inspiratsiooni vanadest regilauludest ja esivanemate traditsiooni tarkusest, neis on nii igatsust kui ka hetkes elamise rõõmu. Vahel saavad vanad regilaulud Kairi seades ka hoopis uuemad viisid ja hakkavad gruuvima koos Kaur Einasto kitarriga. Iga laulmine on ainulaadne hetk, seega on Kairile väga oluline, et ka kuulajad saaksid lugudele anda oma kõlasid ja osaleda. Kontserdil saab kaasa laulda, mõelda ja ümiseda. Kairi Leivo laulab lisaks veel ansamblites Laudaukse kääksutajad ja Naised köögis.

FRANCESCO ORSI is a philosopher, a musician, a songwriter, and sometimes a singer too. He does not often perform his own songs, and secretly wishes some good singer will make them famous. His songs try to tell little stories, fragments of the life of people not too different from him. His music, always the first inspiration, is much more sincere than whatever words accompany it.

Kontsert kestab ca 2 ja pool tundi ning toimub Supilinna Kikerkohvikus. Generaadiol on au ja rõõm seesugust kontserti üle kanda, sest antud juhul saavad autoriloomele kaasa elada kõik üle terve maailma.

Saatejuht Anu Sildnik.

Kõik saated