Tartu Songwriters Club LIVE #1 12.03.2015

TAULID2

Generaadio alustab täna oma esimest korda otseülekannet väljaspool stuudiot Supilinna Kikerkohvikust. Tartu Songwriter’s Club koondab endast üritustesarja, kus keskendutakse autoriloomele. Igal neljapäeval antakse kontsert Kikerkohvikus ning Generaadiol on au pokkuda üritusi otseülekandes. Esimeses saates keskendume Anu ja Triinu Taulile ning Artur Nagelile.

ANU & TRIINU TAUL on Mulgimaalt pärit õed, kes kirjutavad omi laule, laulavad rahvalaule, mängivad erinevaid rahvapille ja peale koos laulmise tegutsevad ja on tegutsenud veel erinevates muusikalistes projektides.
Rahvamuusika traditsioon ulatub nende peres mitme põlvkonna taha. Õed omavad tugevat sitet looduse, oma juurte ja juurtemuusikaga. Nende muusika ja laulud sünnivad loodusest, armastusest, inimeste olemusest ja millestki, mida me tavameeltega ei taju.
Kontserdil saab kuulda kitarri saatel õdede uuemat ja vanemat omaloomingut ja kuulda ka mõningaid rahvapille.

ARTUR NAGEL on lihtne Lõuna-Eesti mees, kellel on kuhjunud sahtlisse palju luuletusi ja laule ning nüüd otsivad nad ka väljapääsu, et endast rääkida rahvale.
Väga ei oska Artur endast kõnelda, aga eks kontserdil saab rahvas ise aimu, kes on Artur ja millest räägivad tema laulud. Ülekanne kestab ca 2 tundi ja 15 minutit.

Kõik saated