Generaadio filmiviktoriin kujunes menusündmuseks

Laupäeval, 22. augustil Tartus Uues Õues aset leidnud Generaadio esimene filmiviktoriin kujunes enneolematult menukaks, päädides menusaate “Provintsi Punk” avaliku salvestuse ja mõnusa tantsupeoga.

Laupäevasele sumedale augustiõhtule kohaselt kogunes Kultuurikvartalis asuvasse Uude Õue hulk lauatennise ning filmiviktoriini huvilisi. Viktoriini ettevalmistanud Generaadio tiim koosseisus Mari-Liis Leis, Peeter Piiri ning Sven Paulus kuulutasid kella 18 paiku mälumängu avatuks ning 12 tiimi kokku pea 50 inimesega asus küsimus​tele vastama​. Filmiviktoriinis said eetrisse jõudnud raadiosaate kaudu osaleda ka Generaadio kuulajad. Pärast 30 küsimust taotlesid esikohta kaks võistkonda võrdselt 22 punktiga: “Sandra’s Bollocks” ja “Saabastega kass”.

Finaalis otsustas kiirus ning ära tuli arvata ühe tuntud filmirežissööri nimi. Ovatsioonide saatel kuulutatigi seejärel välja võitja: “Sandra’s Bollocks”, kes pälvis filmiviktoriini sponsorite ja meeldivate koostööpartnerite PÖFF-i ning Tartu Elektriteatri poolt välja pandud kinopääsmed.

Teise koha saavutanud “Saabastega kassi” tiimil on aga võimalus külastada Tartu Elektriteatri seanssi. 21 punktiga kolmandale kohale jõudnud tiimile “Henari, Kai, Mikk & Maarika” pani Apollo välja väärtfilmidega DVD-d. Kuulajaküsimuse võitja, kes on veel selgumisel, pälvib kõik eelnimetatud auhinnad. Kuula küsimust siit: https://generaadio.ee/arhiiv/filmiviktoriini-kuulajakusimus/

Generaadio õhtu Uues Õues aga jätkus menusaate “Provintsi Punk” avaliku salvestusega, mis meelitas kohale hulga kogukonda kuuluvaid inimesi. Raik Sõster, Karlis Kastaneeda ja Mart Julm pühendasid seekordse saate arvamustele ning mängisid mitmepalgelist punk-muusikat. Salvestusele järgnenud tantsupidu Genialistide Klubis kiitsid aga kohale tulnud taevani.

Generaadio soovib omalt poolt tänada koostööpartnereid: Genialistide Klubi, Möku, Uus Hoov ja kogu Kultuurikvartali pere, PÖFF ja Agnes Nurme, Tartu Elektriteater ja Andres Kauts, kauplus Apollo ja Ardo Krass ning loomulikult soovime tänada meeldivast õhtust osavõtnud publikut!

Lisainfo:
Sven Paulus
Generaadio peatoimetaja
Tel: 56731072